ברוכים הבאים לפורום משחקי תפקידים!
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ברוכים הבאים! לפורום FANTASYMMO משחקי התפקידים! פורום 2010!

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

מדריך|העלאת הgrade של החיה

Go down 
מחברהודעה
ztk55
מפקח ראשי של פורום FantasyMMORPG
מפקח ראשי של פורום FantasyMMORPG
ztk55

מספר הודעות : 92

מדריך|העלאת הgrade של החיה Empty
הודעהנושא: מדריך|העלאת הgrade של החיה   מדריך|העלאת הgrade של החיה Icon_minitimeThu Jun 24, 2010 6:05 pm

באחד האשכולות האחרונים שמתי לב שמישהו שאל איך מעלים גרייד של פט ואמרו לו לבדוק בלינקייה, גם אני בדקתי שם ואין שם שום מדריך מובן שמסביר איך עושים את זה...אז מכוון שיש לי זמן ואני מושעמם אני עושה את המדריך הזה שיקל על כל מי שמעוניין לדעת!

1. מאיזה רמה כדאי להתחיל עם זה וכמה כסף אני יצטרך?

כדאי להתחיל עם כל הנושא של העלאת הגריידים ופיתוח הפט מרמה 100+ (לא חייב להתחיל עם זה דווקא מרמה 100, אפשר להתחיל גם ברמות גבוהות) כאשר יש לכם 3000-6000G (לפעמים יותר, תלוי בעלות ה Celebeans והפט עצמו) פנויים שאותם תוכלו לבזבז (האמת שרצוי לקנות פט גרייד 12 מוכן כי הוא בדרך כלל יותר זול מעלות ההכנה שלו אבל יתכן ותאלצו להתפשר על פט שלא לגמרי לטעמכם). אם אין לכם מספיק כסף עדיף שתעזבו את זה ותחזרו לנושא כשיהיה לכם מספיק כסף זמין.

-אין קשר בין רמת הפט לגרייד! בגרייד 12 הפט מתפתח ומשנה צורה ואין קשר לרמה של הפט או לשום דבר אחר!-

2. מה אני צריך בשביל לפתח את הפט וכמה זה עולה לי?

בשביל להעלות את הגריידים של הפט אתם תצטרכו חפצים שנקראים Celebeans בכמויות גדולות (כל סלבין עולה בסביבות ה-30G בשרת ווילדלנדס או 60G בשרת שורה,אבל המחיר משתנה כל כמה זמן) ופט "נורמלי" (פטים שנחשבים לטובים הם פט סטאר Magma (התקפה גבוהה) עם 4 סקילים (עדיף 5 סקילים) לפחות שאחד מהם הוא Extinguish או פט Flowen (הגנה גבוהה) עם 4 סקילים (גם עדיף 5) לפחות שאחד מהם הוא Sinre Prayer, הסקילים האלו שהזכרתי הם סקילים שימושיים ומעלים את היוקרה של הפט, אם אין את הסקילים שהזכרתי זה לא בהכרח אומר שהפט לא טוב, הסטארים האלו הם לא תמיד הכי טובים! הכל תלוי במידת ההבנה שלך בנושא...), פט כזה יכול לעלות בסביבות ה-350G עד 600G (לפעמים יותר ולפעמים פחות, תלוי אם הפט ניתן לתפיסה או שהוא ניתן רק לקנייה ממרקטפלייס מה שמעלה את השווי שלו). לפעמים הפט שאתם מקבלים בחינם (החזיר או הראש דשא) הם טובים מאוד (יכול להיות פט סטאר מגמה עם 5 סקילים סתם לדוגמא) ולכן עדיף לפתח אותם ולא לקנות פט חדש ויקר, אבל יש לקחת בחשבון שהם בלתי ניתנים להחלפה ולכן אחרי שהשקעתם בהם אין אפשרות להחזיר את ההשקעה, כלומר למכור את הפט!

חבל לבזבז כל כך הרבה כסף על פט עם סטאר שנחשב לגרוע כמו לוגי,סולה או לונה עם 2 או 3 סקילים, אל תשקיעו בפטים כאלו כסף גם אם אתם אוהבים איך שהם ניראים! אתם תאלצו למכור אותם במחיר מינימום וזה סתם הפסד של כסף!

3. יש לי את הכל, מה אני עושה עכשיו?

כאשר יש לך סכום יפה של כסף, לך תקנה Celebeans במחירים זולים ככל האפשר (אם אתה לא מוצא אז תשתש ב Telepathy Gem),
לאחר מיכן לך אל Pet Tamer Totto בעיר Sunstream

[You must be registered and logged in to see this link.]

ובחר באפשרות Celebeans and Jade

בשני השורות הראשונות בחנות תוכלו לראות את החפצים שאיתם אתם משפרים את הסטאטים (חיים, התקפה, הגנה וכו') של הפט שלכם וככל שאתם משפרים את הסטאטים יותר כל עולה הגרייד של הפט שלכם עד שבגרייד 12 הפט מתפתח. את החפצים האלו שבחנות אתם קונים בעזרת Celebeans, כל חפץ מעלה סטאט מסוים של הפט, החפצים שמופיעים בקטגוריה של Minor מעלים 20 נקודות לסטאט מסוים, החפצים שנימצאים בקטגוריה Normal מעלים 40 נקודות ובקטגוריה Excl החפצים מעלים 100 נקודות לסטאט מסוים. בשלבים הראשונים שהפט עוד גרייד 3-6 רצוי להתשמש בחפצים של Minor (מעלים 20 נקודות). ככל שהגרייד עולה רצוי להשתמש בחפצים שמעלים יותר נקודות.

החלפתי Celebeans בחפצים שמעלים נקודות (רצוי להשתמש בחפץ מסוים על פט עם סטאר מסוים, לדוגמא, פט Magma הוא בעל התקפה גבוהה ולכן רצוי לאמן את הפט בכמות גדולה של חפצים שמעלים את הסטאט של התקפה).
מה עושים עכשיו? אין אני מאמן את הפט שלי?

לאחר מיכן הולכים ל Pet Master Ellan שנימצא בעיר סנסטרים ממש ליד Pet tamer totto ובוחרים באפשרות Train pet.

בריבוע האדום אתם שמים את הפט שאתם רוצים לאמן, בריבוע הכחול שמים את חפץ האימון, ועל כל אימון כזה נדרש לשלם 50S...ההצלחה של האימון אינה 100% ולכן יש סיכוי להכשל באימון מה שאומר שכל אימון שנכשל זה הפסד של כסף! אם האימון הצליח תראו בצ'אט Pet Train Sucsses ואם נכשלתם אז תראו Pet train failed.

תמשיכו לאמן את הפט שלכם עוד ועוד ושפרו לה את כל הסטאטים במידה שאתם בוחרים, אתם תראו שהגרייד עולה וכשהפט יגיע לגרייד 12 לכו ל Pet Tamer Totto ובחרו באפשרות Pet food and Supplies ואז תקנו Blue Mashrum (פטרייה כחולה) ותאמנו את הפט עם הפטרייה פעם אחת והפט ישנה צורה (ההצלחה התהליך הזה היא 100%).

המלצה *

אם אתם רוצים להיות חסכוניים יותר אז לכו ל Pet Tamer Totto ותבחרו Quest Realeted ואז במשימה בשם Free Lunch שבה אתם צריכים להרוג 30 מפלצות חלשות בסנסטרים ואז אתם מקבלים פט (קרפדה או זאב), תאמנו את הפט הזה עד רמה 30 לפחות ואז לכו שוב ל Pet Tamer Totto ותבחרו באפשרות Release Pet שמשחרר את הפט לגמרי ונותן לכם חפץ אימון חלש שמעלה 10 או 15 נקודות בסטאט מסוים ועם החפץ הזה תאמנו את הפט שלכם, השיטה הזאת היא איטית מאוד ועובדת רק עד שהפט הראשי שלכם גרייד 8.

יש עוד כמה דברים שלא דיברתי עליהם אבל בעיקרון זה כל מה שאתם צריכים לדעת! אם מישהו מעוניין להוסיף או לתקן אותי הוא מוזמן לעשות את זה...אם לא הבנתם משהו מהמדריך שלי אז תשלחו לי ה"פ ואני ישמח לעזור.

*אפשר להכניס ללינקייה!
*המדריך הזה הוא בסיסי יחסית ויש עוד גורמים שצריך להתחשב בהם אבל זה כבר מיועד ליותר מתקדמים ולכן אין טעם לפרט עוד כרגע, בעיקרון יש במדריך הזה את הבסיס להעלאת גריידים ופיתוח הפט...
*המדריך הזה נועד לענות על שאלות נפוצות בפורום ובכך לחסוך אשכולות מיותרים!

נכתב ע"י SGIVPA
עובד ע"י ztk55
חזרה למעלה Go down

מדריך|העלאת הgrade של החיה
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1