ברוכים הבאים לפורום משחקי תפקידים!
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ברוכים הבאים! לפורום FANTASYMMO משחקי התפקידים! פורום 2010!

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

מדריך|induction

Go down 
מחברהודעה
ztk55
מפקח ראשי של פורום FantasyMMORPG
מפקח ראשי של פורום FantasyMMORPG
ztk55

מספר הודעות : 92

מדריך|induction Empty
הודעהנושא: מדריך|induction   מדריך|induction Icon_minitimeThu Jun 24, 2010 5:55 pm

מתי משיגים את הקוד? ברמה 60+

איך משיגים את הקוד? ברמה 60 אתם הולכים ל- NPC בשם Inductor Agent בעיר סנסטרים או ב Divine Realem (זה לא משנה לאיזה עיר אתם הולכים), דברו איתו:

[You must be registered and logged in to see this link.]

בחרו באפשרות הראשונה (אדום) ותראו חלון כזה:

[You must be registered and logged in to see this link.]
את הקוד שקיבלתם אתם מפיצים לשחקנים חדשים וזה מה שאתם מקבלים:
על כל רמה שהאינדוקטי (השחקן שמשתמש בקוד שלך) עולה אתה מקבל EXP , ככל שהרמות יותר גבוהות- אתה מקבל יותר EXP.
אם האינדוקטי שלך הופך לאינדוקטור, כלומר הוא עבר את רמה 60 ויש לו ינדוקטים משל עצמו אז אתה מקבל בונוס EXP.
כל פעם שהאינדוקטי שלך קונה דבר כלשהו במרקטפלייס אתה מקבל בונוס ג'יידן (כסף שאתה יכול להשתמש בו רק ב- Bonus Shop).
על כל רמה שהאינדוקטי שלך עולה מעל רמה 120 אתה מקבל עוד בונוס ג'יידן.
אני מציע לשלם לאינדוקטים שלכם מעט כסף בתמורה לזה שהם ילכו להפיץ את הקוד שלכם לשחקנים חדשים (זה משתלם, תאמינו לי!).

כדי להשיג את ה- EXP ואת הבונוס ג'יידן, אתם בוחרים באפשרות הכחולה וכשאתם רואים שמחכה לכם משהו ( EXP או בונוס ג'יידן) אתם לוחצים על Aquerie ולוקחים את מה שהרווחתם. את ה- EXP ואת הבונוס ג'יידן אתם יכולים לקחם רק כשהאינדוקטים שלכם מחוברים.

עד כאן כל החלק של האינדוקטור! עכשיון לגבי החלק של האינדוקטי:

אם אתם רוצים להתחיל לשחק ואתם מעדיפים חיים קלים פחות או יותר במשחק אז כדאי לכם להשתמש בקוד. אפשר להשתמש בקוד רק בדמות הראשונה שאתם יוצרים בשחקן (Accont) שלכם. את הקוד אתם כותבים בתיבה קטנה שמופיע במסך שבו אתם בוחרים איך הדמות שלכם תיראה (שיער, פנים...), הכותרת של התיבה היא Induction box. אחרי שכתבתם את הקוד אתם יוצרים את השחקן וישר תקפוץ לכם הודעה שבה אתם יכולים להוסיף את האינדוקטור שלכם לרשימת החברים שלכם (זה רצוי כי ככה אתם יכולים לבקש ממנו עזרה בכל מה שאתם צריכים, בכל זאת אתם עושים לו טובה...)

לאחר מיכן אתם הולכים ל-Induction Agent (מופיע בתמונה) בעיר סנסטרים ובוחרים באפשרות הצהובה , ממשיכים לדבר ובסוף תקבלו קופסא צהובה שמימנה תקבלו הרבה דברים טובים שיעזרו לכם בהמשך המשחק, לדוגמא:
סט משופר
באפים (חפצים שמשפרים את הסטאטים שלכם במשך 8 שעות)
ברמה 35 תקבלו חיית רכיבה (אריה) למשך 30 יום בנוסף לסוס, וברמה 45 תקבלו סקייבלייד נוסף למשך 30 יום. רצוי לא לפתוח את הקופסא הצהובה ברמות האלו כדי שיהיה לכם יותר זמן עם חיית רכיבה וסקייבלייד, תפתחו את הקופסא מאוחר יותר.
עד כאן המדריך שלי, מקווה שקיבלתם תשובות לשאלות שלכם... ואם יש עוד שאלות אז תשלחו לי ה"פ ואני ישמח לענות לכם.

נכתב ע"י SGIVPA
עובד ע"י ztk55
חזרה למעלה Go down

מדריך|induction
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» מדריך|מדריך מומלץ לשחקן מתחיל באיוונטים.. ללא תמונות (להוסיף ללינקייה)
» מדריך|מדריך למתחילים לBOWMAN וWARRIOR + MAGICIAN
» מדריך|עשיית כסף
» מדריך| איך להשיג את amy
» מדריך| להשגת jin