ברוכים הבאים לפורום משחקי תפקידים!
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ברוכים הבאים! לפורום FANTASYMMO משחקי התפקידים! פורום 2010!

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

מדריך|עשיית כסף

Go down 
5 posters
מחברהודעה
ztk55
מפקח ראשי של פורום FantasyMMORPG
מפקח ראשי של פורום FantasyMMORPG
ztk55

מספר הודעות : 92

מדריך|עשיית כסף Empty
הודעהנושא: מדריך|עשיית כסף   מדריך|עשיית כסף Icon_minitimeThu Jun 24, 2010 6:07 pm

בגלל שיש לי הרבה זמן פנוי ושמתי לב שהרבה חדשים שואלים איך אנשים משיגים כסף במשחק חוץ מ- Griding (להרוג מפלצות במשך כמה שעות עם בוט ומכירה של כל ה- Provisions) אז החלטתי לעשות מדריך עם כמה טיפים שימושיים שאולי יעזרו לכם המתחילים לעשות כסף יותר מהר!

איך לעשות כסף במשחק- מדריך למתחילים

1. בכל פעם שאתם עושים את משימה ה Mystic Tome אתם מקבלים בסוף 100 מקלות כאלו עטופים בסרט אדום שהם בעצם נקראים סופר פרובס (Super Provisions) , כלומר הם הרבה יותר טובים מהפרובס הרגילים שנופלים ממפלצות! אולי אתם לא יודעים אבל אפשר לעשות מהם לא מעט כסף...בכל פעם שאתם עושים את המשימה ומקבלים את 100 סופר פרובס לכו לתרום אותם לאחד מה- NPC's שנותן לכם הונור (כבוד, Honor) ל- Faction (כיתה) מסוים, כל 100 מקלות כאלו נותנות לכם 20,000 נקודות להונור שלו תרמתם, ברגע שתגיעו ל-240,000 נקודות בהונור מסוים תוכלו לזכות ב-20 Honor Gems מינימום (תלוי במקום שלכם בטבלה של ההונור של אותה כיתה), לפעמים אפשר לקבל גם יותר! אם תעשו חשבון שכל Honor Gem אחד שווה 10G תוכלו להרוויח ממכירה 200G מינימום וזה בלי שום מאמץ מיותר! והכי טוב זה שאפשר לעשות את זה בכל רמה! אפשר גם לתרום אותם פעם אחת ל- Alliance Master במידה ואתם חלק מאליאנס כלשהו וככה לקבל כל יום 1 Talismen of Craft ששווה 3G פחות או יותר!
- אפשר לעשות את המשימה הזאת פעם אחד ביום כך ש: 240,000 לחלק ל- 20,000 שווה 12, כל 12 יום תוכלו להרוויח 200G מינימום!

2. לפעמים אתם מקבלים כל מיני חפצים לא מוכרים מדייג שאין לכם מושג מה לעשות איתם כמו Black Carbon לדוגמא, אז זהו שיש מה לעשות איתם ואפשר לעשות מזה כסף טוב! לכו ל-NPC בסנסטרים בשם Unknown Scholar ויהיה לו משימה בצבע תכלת בשבילכם, דברו איתו עד שבסוף תקבלו דף כזה שעליו רשום 3 חפצים שאתם צריכים להשיג-חפצים אלו ניתן להשיג מדייג או מאנשים! כשאתם משיגים 3 חפצים שצריך, תלחצו קליק ימני על העכבר על הדף שקיבלתם ואז תקבלו חפץ כשלהו שאותו אתם מחליפים עם Unknown Scholar בתמורה ל-2 Beads כלשהם ששווים בין 10-20G כל אחד!

3. לפעמים אתם רואים את Dreamland Vendor (בחורה אחת עם שמלה אדומה שמסתובבת בעיר סנסטרים) עם סימן ירוק של משמה, לכו תקחו את המשימה שדרך אגב היא בכל יום, המשימה מבקשת ממכם למצוא איזה מקום כלשהו לפי רמזים שניתנים במשימה...אז אני סחבק עליתי על המקום המתואר והוא נימצא במפה של סקייסונג, מקום בשם Baxi Eatery וצריך סקייבלייד כדי להיכנס אליו, שם תופיע אחרי כמה זמן עוד Dreamland Vendor שאצלה אתם מסיימים את המשימה ומקבלים Bead כלשהו ששווה 10-20G, היא תיתן לכם מיד עוד משימה שאותה אתם מסיימים אצל Dreamland Vendor בסנסטרים ואז תקבלו עוד Bead!

4. ה-NPC שממנו אתם לוקחים את הפיתיונות למשימה של הדייג נותן לכם גם משימה נוספת שאפשר לעשות אותה כל היום ללא הגבלה, הוא נותן לכם פיתיון מיוחד שניראה כמו כדור לבן, כשהפיתיון עליכם, לכו ל- Fountainhead Hollows שנימצא במפה של סנסטרים ותסתובבו באגם עד שיקפוץ לכם פופ-אפ (הודעה כלשהי), תאשרו את ההודעה ואז תצתרכו לחפש דג קטן באגם, ברגע שאתם מוצאים אותו-תלחצו עליו ותוכלו לקבל או רשת בשם Fishnet torn שזה חפץ שצריך לטיפ מספר 2, או דגים שבלחיצה ימנית עליהם מקבלים Title (כותרת כזאת שאפשר לשים מעל הראש) ואפשר למכור אותם בלא מעט כסף 5-20G או שתקבלו דגים רגילים שאפשר למכור אותם ל- NPC!

5. הדרך הקלה והפשוטה לעשות כסף- קנייה בזול ומכירה ביקר! אני פשוט עובר בין החנויות ומחפש חפצים עם מחירים זולים, לא כאלו שאני יכול להרוויח מהם 1-3G אלא חפצים שאפשר למכור ביקר יותר ולהרוויח 20G+...כמו Celebeans, Kylin Orbs, Portal Charms ועוד..בעצם ברגע שתידעו מכירים טוב, תוכלו לקנות כל דבר שאתם רואים בזול ולמכור ביקר! תאמינו לי שזה לא בולשיט בכלל, את רוב הכסף אני עושה ככה והצלחתי להרוויח סכומים גבוהים מאוד ממכירות יחידות, סכומים שמגיעים ל-2K! לפעמים עדיף לקנות חפצים כלשהם כמו סלבינס לדוגמא כשהמחירים ממש נמוכים באותה תקופה גם אם זה אומר לבזבז יותר מ-1K כי יכול להיות ששבוע או שבועיים אחרי זה המחירים של הסלבינס יעלו באופן משמעותי ותוכלו להרוויח 10G מכל סלבין שתמכרו ככה שאפשר להרוויח סכומים גבוהים מאוד!

6. אם יש לכם פט מעל רמה 30, תלצו P ואז תלחצו איפה שרשום Combat ותראו איזה סוג עבודה של הפט הוא הטוב ביותר לדוגמא Woodwork, תלחצו על העבודה שאתם רוצים שהפט יבצע ואז על Save, מאותו רגע הפט שלכם יתחיל לאסוף חפצים שמשתמשים בהם ב- Workshop כדי ליצור גיר לפט וכל מיני חפצים שמעלים EXP של הפט...את החפצים האלו אפשר למכור בסכומים יפים של 20S לאחד ולהרוויח יפה! לפעמים אתם מקבלים מהפט גם מתכונים שאותם אפשר למכור ב- 5-10G...

7. במפות Doom Bog ו- Wildlands ישנה משימה שאפשר לקבל מחפץ מסוים שנופל ממפלצות לאחר כמה זמן וקוראים לו Celestial Mystory והוא נותן לכם משימה על זמן שנייה אחרי שאתם מרימים אותו, המשימה היא למצוא NPC כלשהו במפה לפי שמתואר במשימה תוך 3 דקות, כדי למצוא את אותו NPC תעזרו בהכנסת שמו לתוך החיפוש במפה (M) ואז השחקן שלכם יילך אליו לבד! ברגע שמצאתם את ה-NPC, דברו איתו קצת ובסוף הוא יתן לכם או: Mystice Bluewonder stone (אפשר למכור ב-30 עד 45G) או Mystic Whitespirit Stone (אפשר למכור באותו סכום של האבן הקודמת) או Mystic Redspirit stone ששווה קצת פחות ואפשר למכור אותו ב-3 עד 10G...אם יהיה לכם מזל תוכלו לקבל Mystic Yellaflora Stone ששווה בסביבות ה-2K!!
טיפ: לא תמיד יש כוח לשבת ולחכות עד שאחת המלצות תפיל Celestial Mystory ולכן יש דרך לאסוף הרבה חפצים כאלו מבלי שתתחיל לכם המשימה ותכשלו כי לא הייתם ליד המחשב באותו זמן, איך? תקחו המון משימות ככל האפשר לא משנה איזה משימות עד שכבר ה- Quest Log (רשימת המשימות שלקחתם) שלכם יהיה מלא לגמרי ולא יאפשר לכם לקחת עוד משימות ואז בזמן שאתם שמים בוט, השחקן שלכם יאסוף את כל ה- Celestial Mystory אבל הם לא יופעלו!

נכתב על ידי SAGIVPA מנהל פורום Jade Dynasty

חזרה למעלה Go down
matanonline
מנהל פורום תפקידים כללי & 9Dragons Online
מנהל פורום תפקידים כללי & 9Dragons Online
matanonline

מספר הודעות : 22

מדריך|עשיית כסף Empty
הודעהנושא: Re: מדריך|עשיית כסף   מדריך|עשיית כסף Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 4:01 am

מדריך יפה מאוד ומושקע מאוד
קבל ח"ח וצל"ש

ד"א אם תוכל להוסיף תמונות המדריך יהיה הרבה יותר קל להבנה כי הוא קצת יבש
חזרה למעלה Go down
SAGIVPA
מנהל פורום Jade Dynasty
מנהל פורום Jade Dynasty

מספר הודעות : 38

מדריך|עשיית כסף Empty
הודעהנושא: Re: מדריך|עשיית כסף   מדריך|עשיית כסף Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 4:44 pm

תודה באמת שניזכרת להוסיף קרדיט אבל פעם הבאה אל תימחק את ההודעות שלי כי אני עדיין מנהל פה!!
חזרה למעלה Go down
TheMaster
Winner Of Forum F.M
Winner Of Forum F.M
TheMaster

מספר הודעות : 69

מדריך|עשיית כסף Empty
הודעהנושא: Re: מדריך|עשיית כסף   מדריך|עשיית כסף Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 6:48 pm

קצת תמונות לא יזיקו
חזרה למעלה Go down
SAGIVPA
מנהל פורום Jade Dynasty
מנהל פורום Jade Dynasty

מדריך|עשיית כסף Empty
הודעהנושא: Re: מדריך|עשיית כסף   מדריך|עשיית כסף Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 8:13 pm

האמת שבפורום פורום המדריך שלי היה ניראה יותר טוב כי היו כותרות צבעוניות... בכל מיקרה אני ינסה לשפר את זה!
חזרה למעלה Go down
רפי-Admin
בעל האתר
בעל האתר

מספר הודעות : 204

מדריך|עשיית כסף Empty
הודעהנושא: Re: מדריך|עשיית כסף   מדריך|עשיית כסף Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 8:14 pm

SAGIVPA כתב:
האמת שבפורום פורום המדריך שלי היה ניראה יותר טוב כי היו כותרות צבעוניות... בכל מיקרה אני ינסה לשפר את זה!

נסה לתת תגובות בונות ולא להרוס לאנשים
תודה Smile
חזרה למעלה Go down
https://fantasymmo.forumhe.com
SAGIVPA
מנהל פורום Jade Dynasty
מנהל פורום Jade Dynasty

מדריך|עשיית כסף Empty
הודעהנושא: Re: מדריך|עשיית כסף   מדריך|עשיית כסף Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 8:17 pm

רפי-Admin כתב:
SAGIVPA כתב:

תודה Smile

חחחחחחחח.....זה אני כתבתי את המדריך הזה! הוא רק לקח לי אותו מפורום פורום ושכח להוסיף שאני כתבתי את זה!!! רואה למה אני כועס על המנהלים פה שגונבים אחד מהשני???
חזרה למעלה Go down
רפי-Admin
בעל האתר
בעל האתר

מדריך|עשיית כסף Empty
הודעהנושא: Re: מדריך|עשיית כסף   מדריך|עשיית כסף Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 8:19 pm

SAGIVPA כתב:
רפי-Admin כתב:
SAGIVPA כתב:

תודה Smile

חחחחחחחח.....זה אני כתבתי את המדריך הזה! הוא רק לקח לי אותו מפורום פורום ושכח להוסיף שאני כתבתי את זה!!! רואה למה אני כועס על המנהלים פה שגונבים אחד מהשני???

זהו יש קרדיט,עכשיו שאתה אומר:

שלי יותר יפה זה סתם ספאם וזה לא קשור. Smile
חזרה למעלה Go down
SAGIVPA
מנהל פורום Jade Dynasty
מנהל פורום Jade Dynasty

מדריך|עשיית כסף Empty
הודעהנושא: Re: מדריך|עשיית כסף   מדריך|עשיית כסף Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 8:24 pm

בטח שזה קשור! היו פה תגובות על זה שלמדריך חסר קצת תמונות אז אמרתי שבפורום אף אקס פי יש כותרות בצבע וזה משפר את המראה של המדריך ובגלל שאותו מנהל העתיק את המדריך שלי לפורום הזה הכותרות איבדו את הצבע והוא לא תרך לתקן את זה וזה טיפה הרס... זה הכל!

ו
חזרה למעלה Go down
TheMaster
Winner Of Forum F.M
Winner Of Forum F.M
TheMaster

מספר הודעות : 69

מדריך|עשיית כסף Empty
הודעהנושא: Re: מדריך|עשיית כסף   מדריך|עשיית כסף Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 10:20 pm

תגיבו על המדריך לא על האיכות של הכותרת....
ועם העתקתה קרדיט בסוף בבקשה
חזרה למעלה Go down
SAGIVPA
מנהל פורום Jade Dynasty
מנהל פורום Jade Dynasty

מדריך|עשיית כסף Empty
הודעהנושא: Re: מדריך|עשיית כסף   מדריך|עשיית כסף Icon_minitimeMon Jun 28, 2010 12:04 am

TheMaster כתב:
תגיבו על המדריך לא על האיכות של הכותרת....
ועם העתקתה קרדיט בסוף בבקשה

לא קראת את כל התגבות נכון?? מה לא הבנת שאני כתבתי את המדריך הזה!?!! אז מותר לי להגיד שבגלל שהכותרות לא בצבע כמו בפורום אף אקס פי המדריך טיפה נהרס...
זה הורג אותי שאנשים מעירים לי על זה שאני לא מפרגן על מדריך שאני כתבתי! פעם הבאה תקרא את כל התגובות וכשתבין על מה מדובר-תגיב!
חזרה למעלה Go down
רפי-Admin
בעל האתר
בעל האתר

מדריך|עשיית כסף Empty
הודעהנושא: Re: מדריך|עשיית כסף   מדריך|עשיית כסף Icon_minitimeMon Jun 28, 2010 12:06 am

ננעל.

תתביישו לכם!
חזרה למעלה Go down

מדריך|עשיית כסף
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» מדריך|מדריך מומלץ לשחקן מתחיל באיוונטים.. ללא תמונות (להוסיף ללינקייה)
» מדריך| מדריך לSOCKET (חורים) בנשקים או בחליפות.
» מדריך|מדריך למתחילים לBOWMAN וWARRIOR + MAGICIAN
» מדריך| להשגת jin
» מדריך|מהו סילקרואד