ברוכים הבאים לפורום משחקי תפקידים!
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ברוכים הבאים! לפורום FANTASYMMO משחקי התפקידים! פורום 2010!

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

פרסום| Sky Dweller (Event) Quest

Go down 
3 posters
מחברהודעה
SAGIVPA
מנהל פורום Jade Dynasty
מנהל פורום Jade Dynasty

מספר הודעות : 38

פרסום| Sky Dweller (Event) Quest Empty
הודעהנושא: פרסום| Sky Dweller (Event) Quest   פרסום| Sky Dweller (Event) Quest Icon_minitimeFri Jun 25, 2010 2:59 am

Sky Dweller Quest

מדריך למשימת הסקיי דווילר היומית:

1. מה מקבלים בסוף המשימה? בסוף המשימה הראשונה והחינמית מקבלים 50 Taichi Pills שנותנים הרבה EXP, לאחר המשימה הראשונה אפשר לבחור לעשות משימה שנייה בה תקבלו עוד 50 Taichi Pills אבל בשביל לעשות משימה זאת תצטרכו לשלם 25G.

2. כמה פעמים ניתן לעשות את המשימה ביום? פעם אחת בכל יום (24 שעות)

3. מה צריך בשביל המשימה? רק סקייבלייד (חרב שניתן לעוף עליה, מקבלים אחד ברמה 45 למשך 30 יום)!

4. מה עושים? תחילה לכו בעזרת הסקייבלייד שברשותכם אל NPC בשם Sky Dweller שנימצא בשמי העיר סנסטרים ממש מעל NPC בשם Tao Danush, שם תקחו את הקווסט Sky Dweller והוא ישלח אותכם למפה סקייסונג (המפה השלישית) לאזור בשם Altar of the Foul שם תצטרכו לעוף בעזרת הסקייבלייד עד שתראו NPC בשם Sky Ranger, דברו איתו עד שייסתיים החלק הזה של המשימה, מייד לאחר מיכן חיזרו לעיר סנסטרים ואספו 10 Spirit Dust שמפוזרים על גגות הביניינים בעיר...לבסוף חזרו לדבר עם Sky Dweller וסיימו את המשימה הראשונה!
המשימה הזאת היא על זמן של 30 דקות

5. אם אני רוצה לעשות את המשימה השנייה? בשביל זה עליך לסיים את המשימה הראשונה ולקבל חפץ בשם Sky Lotus Order שאיתו תוכלו לקחת את המשימה השנייה בתוספת תשלום של 25G, המשימה הזאת פשוטה יותר! עליכם ללכת אל NPC בשם Elder of Arcaneness שנימצא על ראש מגדל גבוהה במפה ג'יידון ממש בסמוך אל הפורטל שבין ג'יידון אל סנסטרים. דברו איתו, ואז אספו 10 חפצים שמרחפים באוויר מסביב בשם Fragrant Dew, לאחר מיכן דברו שוב עם אותו NPC וזהו! קיבלתם עוד 50 Taichi Pills!

נערך לאחרונה על-ידי SAGIVPA בתאריך Fri Jun 25, 2010 3:01 am, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
TheMaster
Winner Of Forum F.M
Winner Of Forum F.M
TheMaster

מספר הודעות : 69

הודעהנושא: Re: פרסום| Sky Dweller (Event) Quest   פרסום| Sky Dweller (Event) Quest Icon_minitimeFri Jun 25, 2010 3:01 am

תודה יפה מאוד אני עושה את זה D:
חזרה למעלה Go down
ztk55
מפקח ראשי של פורום FantasyMMORPG
מפקח ראשי של פורום FantasyMMORPG
ztk55

מספר הודעות : 92

הודעהנושא: Re: פרסום| Sky Dweller (Event) Quest   פרסום| Sky Dweller (Event) Quest Icon_minitimeFri Jun 25, 2010 3:20 am

אחי שמתי נעוט למדריכים ללינקיה,שם אותו שם בתגובה ואני אוסיף אותו כי אני רוצה סדר
חזרה למעלה Go down

פרסום| Sky Dweller (Event) Quest
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1